Pr pracovník/pracovnice fsc čr

Zaměstnavatel: FSC ČR, o.s.

Požadujeme

- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání - žurnalistické dovednosti - velmi dobré komunikační schopnosti - schopnost koordinace a koncepčního myšlení - znalost anglického jazyka - odpovědný vztah k práci a spolehlivost - kreativitu - schopnost práce v týmu

Vítáme: - praxe v médiích - orientace v problematice ochrany životního prostředí, lesního hospodaření, zpracování - dřeva, CSR a konceptu odpovědné spotřeby - praxe v nevládní organizaci - znalost práce v grafických programech (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop)

Motivační dopis s přiloženým strukturovaným životopisem zasílejte do 22. července 2012 (včetně). Motivační dopis je nedílnou součástí výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou během následujícího týdne pozváni na pohovor. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. FSC ČR, o. s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici. Zaslané materiály se uchazečům/kám nevrací. Další dotazy ohledně pracovní náplně rádi zodpovíme.

Náplň práce

Náplň práce: - vedení části spotřebitelské kampaně - tvorba mediálních výstupů a koordinace části propagačních aktivit organizace - komunikace s médii - komunikace se zpracovatelskými firmami a obchodníky v rámci podpory certifikačního procesu FSC - aktualizace webových stránek a internetových aplikací organizace - fundraising

Nabízíme

Nabízíme: - 0,5 úvazek s možností rozšíření - tvůrčí spolupráci na PR a marketingových aktivitách pro FSC ČR - zajímavou a kreativní práci v české pobočce celosvětově působící nevládní organizace - dobré platové podmínky - možnost osobního růstu při práci na mezinárodních projektech v celosvětové síti FSC - pružnou pracovní dobu - nástup od srpna 2012

Family friendly kritéria

zkrácený úvazek 0,5, pružná pracovní doba

Platové podmínky

Podrobnosti

ID inzerátu 27856
Pracovní pozice: Marketing, média a reklama
Min. požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné s maturitou
Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Family friendly kritéria: pružná pracovní doba, zkrácený úvazek

Zadavatel: Zaměstnavatel
Jméno společnosti: FSC ČR, o.s.
Kontaktní osoba:

Hledání pracovních nabídek

Vytvořte si profil

Vytvoření profilu je prvním krokem k vaši nové práci.

Registrace